KONST / Litografier / Färglitografi 11611389
nr 1161 1389
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, signerad, 1974, motivet: 36x35
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
400 kr
måndag 12 februari 2018
kl 18:22:33
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg